Anna Gardell-Ericson akvarell

352487

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Solnedgång, signerad Anna Gardell-Ericson, akvarell, 36,5x17 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Anna Gardell-Ericson akvarell
Budhistorik (24 bud)
2255419
2252879
3 800
2252705
3 600
2249616
3 400
2249039
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.