Italiensk skola blomsterstilleben

352414

ITALIENSK SKOLA (18/1900-tal): Blomsterstilleben, olja på duk fäst på pannå, 85,5x69 cm

Retuscher, duk uppfäst på pannå

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (7 bud)
2258881
2255028
2255026
1 700
2255025
2254984

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.