Koukris

352238

KOUKRIS 2 st, 1900-tal, fästen i trä resp. aluminium, längd ca 42 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Monter 18

Koukris

Budhistorik (10 bud)
2273044
2267399
2267399
850
2273042
2267399
750

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.