Allen Jones färglitografi

351992

ALLEN JONES (England, född 1937): Para Adultos Album: On the Spot, färglitografi, 1985, signerad, daterad och numrerad Allen Jones -85, 8/75. S. 109 x 88 cm
LITTERATUR: Lloyd 96h

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 9

Allen Jones  färglitografi

Budhistorik (3 bud)

2250087
2250085
3 800
2250019

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer