Ray Smith - grafik

351919

RAY SMITH (USA, född 1959): Utan titel, signerad och daterad Ray Smith 1995, 7/20, torrnål och gravyr, pappersyta 107x79 cm; oramad.

Visas på begäran

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Kundcenter

Ray Smith - grafik
Budhistorik (6 bud)
2258963
2258443
750
2257185
700
2256748
2256522

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.