Ray Smith torrnål

351915

RAY SMITH (USA, född 1959): Utan titel, signerad och daterad Ray Smith 1995, 6/20, torrnål och gravyr, pappersyta 107x79 cm, oramad

Visas på begäran.

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 7

Ray Smith torrnål
Budhistorik (3 bud)

2255323
2256468
2255323

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer