Ray Smith torrnål

351915

RAY SMITH (USA, född 1959): Utan titel, signerad och daterad Ray Smith 1995, 6/20, torrnål och gravyr, pappersyta 107x79 cm, oramad

Visas på begäran.

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 7

Ray Smith torrnål
Budhistorik (3 bud)

2255323
2256468
2255323

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.