Sigrid Bølling Strandmotiv

351078

SIGRID BØLLING (Norge 1852-1917): Strandmotiv, signerad S. Bølling, olja på duk, 117x174 cm

Lagningar, retuscher, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Sigrid Bølling Strandmotiv

Budhistorik (4 bud)

2288399
2288125
3 800
2287789
3 600
2274623

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.