Anna Finney - målning

350944

ANNA FINNEY (född 1971): "Korridoren", signerad och daterad på baksidan Anna Finney 2007, olja på duk, 236x182 cm
PROVENIENS: Brändström & Stene, Stockholm

Anna Finney - målning
Budhistorik (9 bud)
2274793
14 000
2274789
12 000
2274787
10 500
2274783
7 000
2274779
2 400

Slutpris SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.