Anna Finney - målning

350944

ANNA FINNEY (född 1971): "Korridoren", signerad och daterad på baksidan Anna Finney 2007, olja på duk, 236x182 cm
PROVENIENS: Brändström & Stene, Stockholm

Anna Finney - målning
Budhistorik (9 bud)
2274793
14 000
2274789
12 000
2274787
10 500
2274783
7 000
2274779
2 400

Slutpris SEK:
14 000
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer