Uno Vallman oljemålning

350436

UNO VALLMAN (född 1913): Kustlandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 46x55 cm

Rum 22

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2260491
2 600
2259778
2 400
2259776
2253489
2253488

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.