Roger Metto - oljemålning

350127

ROGER METTO (född 1964): "Yankee clipper", signerad och daterad på baksidan Roger Metto 2001, olja på duk, 40x80 cm; oramad

Perfekt kondition.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Fack 2

Roger Metto - oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2256790
4 200
2253575

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer