Roger Metto - oljemålning

350127

ROGER METTO (född 1964): "Yankee clipper", signerad och daterad på baksidan Roger Metto 2001, olja på duk, 40x80 cm; oramad

Perfekt kondition.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Fack 2

Roger Metto - oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2256790
4 200
2253575

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.