Roger Metto oljemålning

350122

ROGER METTO (född 1964): "Mohawk", signerad på baksidan Roger Metto, olja på duk, 40x80 cm; oramad

Perfekt kondition

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Tavelvagn 15

Roger Metto oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2260115
3 400
2253574
3 200
2253490
2251971
2251907

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer