Roger Metto oljemålning

350122

ROGER METTO (född 1964): "Mohawk", signerad på baksidan Roger Metto, olja på duk, 40x80 cm; oramad

Perfekt kondition

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Tavelvagn 15

Roger Metto oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2260115
3 400
2253574
3 200
2253490
2251971
2251907

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.