Ilon Wikland färglitografi

350106

ILON WIKLAND (född 1930): "Flickan vid skolbänken", signerad och numrerad Ilon Wikland 97/110, färglitografi, bildyta ca 34x31 cm

Mycket god kondition. Ej undersökt innanför ramen.

Fack 34

Ilon Wikland färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2262636
1 600
2262045
2262634
2262045
1 400
2262633
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.