Ilon Wikland färglitografi

350106

ILON WIKLAND (född 1930): "Flickan vid skolbänken", signerad och numrerad Ilon Wikland 97/110, färglitografi, bildyta ca 34x31 cm

Mycket god kondition. Ej undersökt innanför ramen.

Fack 34

Ilon Wikland färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2262636
1 600
2262045
2262634
2262045
1 400
2262633
1 300

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer