Ilon Wikland färglitografi

350104

ILON WIKLAND (född 1930): "Fågelträdet", signerad och numrerad Ilon Wikland 129/310, färglitografi, bildyta 37x48 cm

Mycket god kondition, ej undersökt innanför ramen

Tavelvagn 29

Ilon Wikland färglitografi
Budhistorik (22 bud)
2263165
3 800
2263152
3 600
2263090
3 400
2262635
3 200
2263089

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer