Ilon Wikland färglitografi

350104

ILON WIKLAND (född 1930): "Fågelträdet", signerad och numrerad Ilon Wikland 129/310, färglitografi, bildyta 37x48 cm

Mycket god kondition, ej undersökt innanför ramen

Tavelvagn 29

Ilon Wikland färglitografi
Budhistorik (22 bud)
2263165
3 800
2263152
3 600
2263090
3 400
2262635
3 200
2263089

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.