John Arsenius Rastande husarer

350040

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Rastande husarregemente, signerad och daterad I. Arsenius 1875, olja på duk, 55 x 84 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
2274894
20 000
2274893
17 000
2271660
12 500
2268481
12 000
2265561
8 200

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.