Huggare

349489

HUGGARE, svensk, m/1856 med träfäste, P-stämplad klinga, balja, längd 74 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Rum 11

Huggare

Budhistorik (10 bud)
2272817
2272768
2272768
950
2272097
900
2271299
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.