Kyrass

349384

KYRASS, mässing, 1900-tal, engelskt eller möjligen franskt, bröst- och ryggstycke, hål för emblem och foder, höjd ca 44 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Rum 11

Kyrass

Budhistorik (3 bud)

2271240
2263848
500
2259843

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.