Sälbössa

349173

SÄLBÖSSA, med slaglås, oktagonal räfflad pipa, kaliber ca 14 mm, sikte med solskydd, låset märkt SP&SR under krona, helstock med kolvlåda, längd 139 cm

slitage träskador,

Vapen/Medaljer

Rum 11

Sälbössa

Budhistorik (4 bud)

2272979
3 200
2271109
2271091
2259341

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.