Sälbössa

349173

SÄLBÖSSA, med slaglås, oktagonal räfflad pipa, kaliber ca 14 mm, sikte med solskydd, låset märkt SP&SR under krona, helstock med kolvlåda, längd 139 cm

slitage träskador,

Vapen/Medaljer

Rum 11

Sälbössa

Budhistorik (4 bud)

2272979
3 200
2271109
2271091
2259341

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer