Kniv

348825

OLAUG SANDÅKER, kniv, bladet märkt Söndrål, skaft av björk, slida i läder med silver beslag, signerad och daterad O.S. 93,

Vapen/Medaljer

Monter 18

Kniv

Budhistorik (5 bud)
2272573
450
2272390
2272572
2272390
2268556

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.