Kniv

348752

OLLE LARSSON, troligen, skaft och slida i masurbjörk och vitmetall, signerad och daterad OL -94, längd 21,5 cm

Vapen/Medaljer

Monter 28

Kniv

Budhistorik (2 bud)

2265828
2264202

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.