Bowiekniv Smith & Wesson

348487

SMITH & WESSON, Bowiekniv, graverat blad med text: "DON'T TREAD ON ME", Smith & Wesson märkt samt daterad 1974 och numrerad 0278, ryggen märkt "SMITH & WESSON", skaft i trä och silver med infälld bricka med text: Collectors series" och serienumret, längd 26 cm

Vapen/Medaljer

Monter 18

Bowiekniv Smith & Wesson

Budhistorik (9 bud)
2267340
4 800
2267137
2266972
750
2266677
700
2266086
650

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer