Bowiekniv Smith & Wesson

348487

SMITH & WESSON, Bowiekniv, graverat blad med text: "DON'T TREAD ON ME", Smith & Wesson märkt samt daterad 1974 och numrerad 0278, ryggen märkt "SMITH & WESSON", skaft i trä och silver med infälld bricka med text: Collectors series" och serienumret, längd 26 cm

Vapen/Medaljer

Monter 18

Bowiekniv Smith & Wesson

Budhistorik (9 bud)
2267340
4 800
2267137
2266972
750
2266677
700
2266086
650

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.