Kniv av Tore Noddeland

348346

TORE NODDELAND, kniv, signerat blad, skaft av masurbjörk samt Sankt Olav i vitmetall, slida i läder med akantusdekor och silverbeslag, monogramsignerad och numrerad 45/100, längd 18 cm

Vapen/Medaljer

Monter 28

Kniv av Tore Noddeland

Budhistorik (5 bud)
2272241
4 200
2272240
450
2269540
2266673
2266592

Slutpris SEK:
4 200
382 EUR, 441 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.