Kniv

347757

ODDVAR REITE, kniv, bladet av Bjarne Engli, skaft av horn och masurbjörk, slida i läder signerad och daterad OR -92, längd 19,5 cm

Vapen/Medaljer

Monter 28

Kniv

Budhistorik (5 bud)
2272323
2271450
2265787
2263625
2262080
550

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.