Kniv

347738

ODDVAR REITE, kniv, bladet av Bjarne Engli, skaft av björk med silverbeslag, läderbalja med silverbeslag, signerad och daterad OR -92, längd 17 cm

Vapen/Medaljer

Monter 15

Kniv

Budhistorik (6 bud)
2272453
4 800
2272447
2272445
3 600
2272441
2272435
2 400

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer