Kniv

347738

ODDVAR REITE, kniv, bladet av Bjarne Engli, skaft av björk med silverbeslag, läderbalja med silverbeslag, signerad och daterad OR -92, längd 17 cm

Vapen/Medaljer

Monter 15

Kniv

Budhistorik (6 bud)
2272453
4 800
2272447
2272445
3 600
2272441
2272435
2 400

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.