Kniv tore Noddeland

347686

TORE NODDELAND, kniv, signerat blad, skaft av masurbjörk samt Sankt Olav i vitmetall, slida i läder med akantusdekor och silverbeslag, monogramsignerad och numrerad 89/100, längd 18 cm

Vapen/Medaljer

Monter 18

Kniv tore Noddeland

Budhistorik (3 bud)

2267302
7 000
2266659
2260576

Slutpris SEK:
7 000
684 EUR, 800 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.