Flintlåspistol

347117

FLINTLÅSPISTOL, spansk, 1700-tal, pipa och lås med smed- och besiktiningsstämplar, helstock med mässingsbeslag, bälteshake, längd 38 cm

Stocksprickor

Vapen/Medaljer

Monter 17

Flintlåspistol

Budhistorik (41 bud)
2273766
13 000
2273763
12 500
2273739
12 000
2273742
11 500
2273739
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.