Flintlåspistoler

347112

FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, brittiska, omkring 1800, signerade Barnett, stämplade mässingspipor, signerade lås, helstockar i valnöt med mässingsbeslag, laddstockar i hank, längd 30 cm

träskador

Vapen/Medaljer

Flintlåspistoler

Budhistorik (19 bud)
2273775
12 500
2273765
12 000
2273769
11 500
2273765
11 000
2273756
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 221 EUR, 1 429 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.