Helhornskniv

346350

VILLY ÅNESEN, helhornskniv, bladet märkt O. Rönnebu, slida och skaft i graverat renhorn, daterad och signerad VÅ 1993, längd 18 cm

Vapen/Medaljer

Monter 15

Helhornskniv

Budhistorik (2 bud)

2272010
3 200
2263176

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.