Alexander Calder färgserigrafi

337446

ALEXANDER CALDER (1898-1976): Komposition med svart figur mot röd bakgrund, signerad och numrerad Calder 148/150, färgserigrafi, ca 63x46 cm

Tavelvagn 27

Budhistorik (24 bud)
2113829
16 000
2113840
15 500
2113829
15 000
2113815
14 500
2113828
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.