Jens Salander oljemålning

336883

JENS SALANDER (född 1961): Komposition i rött, signerad och daterad a tergo Jens Salander -89, olja på pannå, ca 27 x 40 cm

Tavelvagn 3

Jens Salander oljemålning
Budhistorik (18 bud)
2107842
2107843
2107842
2107841
950
2107839
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.