Draperi i rött geometriskt mönster

336864

DRAPERI, rött geometriskt mönster, 1950/60-tal, ca 220x158

Slitage

Diverse, Mattor/Textilier

Monter 22

Budhistorik

2015-10-24 kl 14:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.