Mansporträtt oljemålning

336816

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Mansporträtt, etikett a tergo "...inköpt på vid auktion Mälsåker 4-5 sept 1916", olja på duk, ca 78 x 64 cm

Uppfodrad, smärre färgbortfall o tryckmärken

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 28

Mansporträtt oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2108114
6 600
2108003
6 400
2105753
6 200
2108002
6 200
2105753
6 000

Slutpris SEK:
6 600
678 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.