Marc Chagall etsning

328107

MARC CHAGALL (1887-1985), Le Statuaire et la statue de Jupiter, ur Les Fables de la Fontaine, 1927-30, etsning, signerad i plåten Chagall, ca 29x24 cm
LITTERATUR: Sorlier 183

Ej examinerad ur ram

Fack 23

Marc Chagall etsning

Budhistorik (5 bud)
2054996
1 300
2054995
2054994
2053848
2040989
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.