Netsuke 2 st inro mask Japan

327561

NETSUKE, 2 st, INRO, MASK, ben och trä, Japan, 1900-tal, samtliga med öppningsbara erotiska motiv, längd ca 3-4 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Netsuke 2 st inro mask Japan

Budhistorik (10 bud)
2055548
2048210
1 800
2044708
1 700
2043775
1 600
2043773

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.