F. Bonheur olja

327482

F. BONHEUR (Frankrike, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad Ferd. Bonheur, olja på duk, 22 x 41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

F. Bonheur olja

Budhistorik (9 bud)
2060969
2060951
3 400
2060899
3 200
2060895
2060894
1 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.