Jaeger Le-Coultre damarmbandsur vitguld

327414

JAEGER LE-COULTRE, damarmbandsur, 18 k vitguld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, integrerad länk i 18 k vitguld och 24 diamanter med briljant- och åttkantslipning samt diamantbekransad glasring, ca 18 mm, total vikt ca 28,5 g

Tavla med slitage och skador, möjligen ej originalglas, skruvmekanism fungerar ej

Klockor/Ur, Guld/Smycken, Fashion

Budhistorik (14 bud)
2067410
6 000
2066863
5 000
2065521
4 200
2065189
3 200
2064032

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.