Ink and colour on silk (Selected)

326827

INK AND COLOUR ON SILK, landscape with palace scenes, 20th century, c. 120 x 218 cm
SCROLL, tusch och färg på siden, Kina, 1900-tal, landskap med palatsscener, ca 120 x 218 cm

Slitage, skador, revor

Orientaliskt, Konst

Rum 9

Budhistorik (15 bud)
2055157
2 600
2055130
2 400
2054119
2055128
2054119

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.