Ink on silk (Selected)

326758

INK ON SILK, calligraphy, 20th century, c. 46 x 136 cm
SCROLL, tusch på siden, Kina, 1900-tal, kalligrafi, ca 46 x 136 cm

Slitage och skador

Orientaliskt, Konst

Rum 20

Ink on silk (Selected)

Budhistorik (1 bud)

2052070
2015-09-29 18:39:07

2015-10-01 kl 10:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.