Oidentifierad konstnär 1900-tal

325165

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Blomsterstilleben, otydlig signerad, olja på duk uppfäst på pannå, 39 x 29 cm

Pannå skev

Fack 16

Budhistorik (8 bud)
2055012
2055011
1 600
2054564
2047720
1 400
2047717
1 300

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.