Skål Jan Johansson för Orrefors

328773

JAN JOHANSSON, skål, "Oändlighet", Orrefors, slipad dekor av cirklar, signerad Orrefors 9001970 Jan Johansson 2-25, höjd 19, diameter 28 cm

Fotnagg

Glas, Konstglas, Design

Monter 7

Budhistorik (4 bud)

2028931
2024871
700
2024870
2014119

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.