Bordspendyl

328243

BORDSPENDYL, empirestil, 1800-tal, valnöt och förgylld brons, emaljerad urtavla, höjd 48 cm, pendel och nyckel finns

fanérspricka

Klockor/Ur

Rum 8

Bordspendyl

Budhistorik (5 bud)
2026324
3 400
2025977
2 600
2013014
2013010
1 600
2011722

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.