Modekataloger och nylonstrumpor 1950-tal

328241

MODEKATALOGER, (6), 1950-tal, Haute Couture, Modèles Originaux m fl, ouppackade nylonstrumpor i originalaskar märket Sunbeam medföljer

Smärre skador i pärmen

Diverse, Samlarobjekt, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Monter 15

Budhistorik (32 bud)
2027452
2 600
2027472
2 400
2027452
2027469
2027452
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.