Byrå med stenskiva gustaviansk stil

328239

BYRÅ med skiva i kalksten, 1900-tal, mahogny med intarsia, gustaviansk stil, tre lådor, höjd 80, 93x45 cm

Smärre fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Budhistorik (20 bud)
2027231
3 200
2015907
2015905
2 800
2015904
2 600
2015903
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.