Filigran

328228

FILIGRANARBETEN, 6 st, silver, 1800/1900-tal, bestående av: bl a korg, väderkvarn mm

Slitage

Silver

Monter 15

Filigran

Budhistorik (13 bud)
2024800
850
2026425
2024800
750
2026424
700
2024800
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.