Ljusstakar porfyr

328225

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, porfyr, förgyllda, höjd ca 18 cm

Diverse

Monter 13

Ljusstakar porfyr

Budhistorik (11 bud)
2026272
4 400
2023454
4 200
2021679
2015554
3 600
2013388
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.