Oljemålning Elin Källman

328223

ELIN KÄLLMAN (född 1977): "Fönster utan sol", signerad a tergo Elin Källman, olja på duk, 28x33

Rum 6

Oljemålning Elin Källman

Budhistorik

2015-09-18 kl 14:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.