Ramar

328218

RAMAR, 7 st, delvis silver och mässing, 1800/1900-tal, dekorerade med bl a blommor, delvis filigranarbete, höjd ca 5,5-12 cm

Slitage, skador

Diverse

Monter 15

Ramar

Budhistorik (6 bud)
2026904
750
2015148
700
2020344
650
2015148
500
2011401
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.