Olle Bonnier litografi

328212

OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad O Bonnier, färglitografi, 22/75, bladmått 34x75 cm

Fack 5

Olle Bonnier litografi
Budhistorik (4 bud)

2025546
550
2025523
500
2025523
2010812

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.