Nadezda Streltsova oljemålning

328199

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 40 x 30 cm

Fack 11

Budhistorik (26 bud)
2024971
11 000
2025261
10 500
2024971
10 000
2025260
9 800
2024971
9 000

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.