Herrarmbandsur Gübelin

328193

GÜBELIN, herrarmbandsur, Ipso matic, stål, diameter 32 mm

Glas med repor och skador, urtavla missfärgad

Klockor/Ur

Herrarmbandsur Gübelin

Budhistorik (6 bud)
2021331
500
2015116
450
2021330
450
2015116
2021329

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.