Sigvard Bernadotte färglitografier

328186

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): (4) "Spelkort", signerade och daterade 83-84, 150/150, färglitografier, ca 38x25 cm, oramade

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
2024373
2024270
950
2011032
900
2024268
850
2011032

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.